bizhub 40P

Bizhub 40P oznacza prędkość i moc. Wykonuje do 43 wyraźnych wydruków monochromatycznych na minutę, uzyskując pierwszą stronę w ciągu zaledwie 9.5 sekundy. Posiada najnowocześniejszą technologię Emperon oraz wydajny 500 MHz procesor, 128 MB standardowej pamięci i Gigabit Ethernet.

Dzięki graficznemu panelowi LCD, który dostarcza czytelnych informacji o statusie drukarki , obsługa jest prosta i intuicyjna. Na wygodę użytkownika urządzenia bizhub 40P składają się również funkcje bezpiecznego drukowania* i śledzenia prac, które ułatwiają kontrolę kosztów drukowania.

Ze swoją kompaktową, ale wytrzymałą budową, imponującą produktywnością i łatwą obsługą, bizhub 40P jest doskonałą drukarką dla wszystkich środowisk, wykonujących prace ogólne i profesjonalne wydruki monochromatyczne. Bizhub 40P łatwo zintegruje się np. w działach obsługi klienta, działach finansowych, firmach logistycznych i innych miejscach, gdzie drukowane są faktury, raporty miesięczne, zamówienia i listy przewozowe, stany magazynowe i dokumentacje innego rodzaju.

Pełnia specyfikacja dostępna na stronach Konica Minolta.