bizhub C20

Duże firmy i rozbudowane organizacje wymagają dedykowanych rozwiązań do ekonomicznej produkcji dokumentów i wszechstronnego zarządzania wykonywanymi pracami, w tym także inteligentnej komunikacji biurowej. Efektywne instalacje w obrębie firmy integrują centralne urządzenia produkcyjne z małymi, lokalnymi centrami komunikacyjnymi, takimi jak bizhub C20. To kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne, przeznaczone do drukowania prac kolorowych i monochromatycznych, pozostawia niewiele do wykonania w codziennej pracy biurowej - i jest zaskakująco ekonomiczne w użytkowaniu. Jego kompaktowa i nowoczesna budowa, jak również imponująca funkcjonalność, czynią go cennym nabytkiem dla każdego biura, zwłaszcza dla działów pracujących z danymi i poufnymi informacjami, takich jak doradztwo lub zasoby ludzkie.

Urządzenie bizhub C20 oferuje wszystkie możliwości kolorowego, wielofunkcyjnego urządzenia A4. Jest doskonałym, kompaktowym rozwiązaniem dla miejsc o ograniczonej powierzchni, ale jednocześnie wymagających pełnej wszechstronności.

Łącząc monochromatyczne i kolorowe drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie, bizhub C20 wywiera duże wrażenie swą wszechstronną funkcjonalnością. Ze standardowym dupleksem i dwustronnym podajnikiem dokumentów jest wspaniale wyposażony do wykonywania wszelkich zadań biurowych. Kompaktowa budowa pozwala na ustawienie go obok miejsca pracy, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo i dyskrecję w obiegu dokumentów.

Pełnia specyfikacja dostępna na stronach Konica Minolta.